satın almak BYCHPS ile 4608X-102-123LF
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±2% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±100ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SIP |
| Boyut / Boyut: | 0.798" L x 0.098" W (20.27mm x 2.49mm) |
| Dizi: | 4600X |
| Direnç (Ohm): | 12k |
| Güç Başına Eleman: | 300mW |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | 8-SIP |
| Diğer isimler: | 4608X102123LF |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | 4608X-102-123LF |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.200" (5.08mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 12k Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP |
| Açıklama: | RES ARRAY 4 RES 12K OHM 8SIP |