satın almak BYCHPS ile 4609M-101-323LF
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±2% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±100ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 9-SIP |
| Boyut / Boyut: | 0.898" L x 0.098" W (22.81mm x 2.49mm) |
| Dizi: | 4600M |
| Direnç (Ohm): | 32k |
| Güç Başına Eleman: | 250mW |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | 9-SIP |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Dirençler sayısı: | 8 |
| Pin sayısı: | 9 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 4609M-101-323LF |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.250" (6.35mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 32k Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed Resistor Network/Array ±100ppm/°C 9-SIP |
| Açıklama: | RES ARRAY 8 RES 32K OHM 9SIP |