satın almak BYCHPS ile 50WXA470MEFC16X16
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 50V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Dizi: | WXA |
| titrek elektrik akımı: | - |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 50WXA470MEFC16X16 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.295" (7.50mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.689" (17.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 470µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL |
| kapasitans: | 470µF |