satın almak BYCHPS ile 5NLE10E
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 15500V (15.5kV) |
| Boyut / Boyut: | 3.000" Dia x 17.875" L (76.20mm x 454.03mm) |
| Dizi: | POWR-GARD® |
| Tepki Süresi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cartridge, Non-Standard |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 21 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 5NLE10E |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | Indicating |
| Açıklama: | FUSE CRTRDGE 10A 15.5KVAC NONSTD |
| Güncel Beğeni: | 10A |
| Sınıf: | E |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 60kA |
| Onaylar: | - |
| Uygulamalar: | Transformer Protection |
| Email: | [email protected] |