satın almak BYCHPS ile 6100-182K-RC
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.433" Dia (11.00mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | 6100 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 1.2 @ 252kHz |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 20 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 6100-182K-RC |
| İndüktans: | 1.8mH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.413" (10.50mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 1.2MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1.8mH Unshielded Wirewound Inductor 470mA 3.65 Ohm Max Radial |
| Açıklama: | FIXED IND 1.8MH 470MA 3.65 OHM |
| DC Direnç (DCR): | 3.65 Ohm Max |
| Güncel Beğeni: | 470mA |
| Güncel - Doygunluk: | - |
| Email: | [email protected] |