satın almak BYCHPS ile 63RX30330MG412.5X25
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 63V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Dizi: | RX30 |
| titrek elektrik akımı: | 1A |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | 1189-1677-1 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 130°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 63RX30330MG412.5X25 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 4000 Hrs @ 130°C |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Empedans: | 72 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.063" (27.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 330µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 130°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL |
| kapasitans: | 330µF |