satın almak BYCHPS ile 6LCT
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 150V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 240V |
| Boyut / Boyut: | 0.331" Dia x 1.102" L (8.40mm x 28.00mm) |
| Dizi: | LCT |
| Tepki Süresi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Bolt Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | 2 |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 6LCT |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CARTRIDGE 6A 240VAC/150VDC |
| Güncel Beğeni: | 6A |
| Sınıf: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 200kA |
| Onaylar: | CE, UR |
| Uygulamalar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |