satın almak BYCHPS ile 6SEPC470ME+TSS
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 6.3V |
|---|---|
| tip: | Polymer |
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Dizi: | OS-CON™, SEPC |
| Dalgalanma Akımı - Düşük Frekans: | 148.5mA @ 120Hz |
| Dalgalanma Akımı - Yüksek Frekans: | 2.97A @ 100kHz |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | 6SEPC470ME+TSS |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.098" (2.50mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.276" (7.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 470µF ±20% 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 20 mOhm 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 20 mOhm |
| Açıklama: | CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H |
| kapasitans: | 470µF |