satın almak BYCHPS ile 702R1C3.8
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 3800V (3.8kV) |
| Boyut / Boyut: | - |
| Dizi: | POWR-GARD® |
| Tepki Süresi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cartridge, Non-Standard |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 21 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 702R1C3.8 |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | Indicating |
| Açıklama: | FUSE CRTRDGE 70A 3.8KVAC NON STD |
| Güncel Beğeni: | 70A |
| Sınıf: | R |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 80kA |
| Onaylar: | - |
| Uygulamalar: | Motor Protection |
| Email: | [email protected] |