satın almak BYCHPS ile 72V211L10J
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 32-PLCC (14x11.46) |
| Dizi: | 72V |
| Retransmit Yeteneği: | No |
| Programlanabilir Bayraklar Destek: | Yes |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 32-LCC (J-Lead) |
| Diğer isimler: | IDT72V211L10J IDT72V211L10J-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Hafıza boyutu: | 4.5K (512 x 9) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 72V211L10J |
| Görev, işlev: | Synchronous |
| FWFT Destek: | No |
| genleşme Tipi: | Depth, Width |
| Açıklama: | IC FIFO SYNC 512X9 10NS 32-PLCC |
| Veri hızı: | 100MHz |
| Güncel - Kaynağı (Max): | 20mA |