741X083330GP
741X083330GP
Parça Numarası:
741X083330GP
Üretici firma:
CTS Electronic Components
Açıklama:
RES ARRAY 4 RES 33 OHM 0804
Veri Sayfası:
741X083330GP.pdf
Giriş
satın almak BYCHPS ile 741X083330GP
Garanti ile satın alın
Özellikler
Hata payı:±2%
sıcaklık Katsayısı:±200ppm/°C
Tedarikçi Cihaz Paketi:0402
Boyut / Boyut:0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Dizi:741
Direnç (Ohm):33
Güç Başına Eleman:62.5mW
paketleme:Tape & Reel (TR)
Paket / Kutu:0804, Convex, Long Side Terminals
Çalışma sıcaklığı:-55°C ~ 125°C
Dirençler sayısı:4
Pin sayısı:8
bağlantı Tipi:Surface Mount
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL):1 (Unlimited)
Üretici Standart Teslimat Süresi:10 Weeks
Üretici parti numarası:741X083330GP
Yükseklik - Oturmalı (Max):0.022" (0.55mm)
Genişletilmiş Açıklama:33 Ohm ±2% 62.5mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals
Açıklama:RES ARRAY 4 RES 33 OHM 0804