satın almak BYCHPS ile 74271221S
Garanti ile satın alın
| tip: | Round |
|---|---|
| Dizi: | Star-Tec |
| Puanlar: | - |
| Dış Boyut: | 1.323" W x 1.161" H (33.60mm x 29.50mm) |
| Diğer isimler: | 732-3621 |
| bağlantı Tipi: | Free Hanging |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme: | 4W620 |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 74271221S |
| uzunluk: | 1.661" (42.20mm) |
| İç Boyut: | 0.413" Dia (10.50mm) |
| Empedans @ Frekansı: | 270 Ohm @ 100MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Hinged (Snap On), Key Required Free Hanging Ferrite Core 270 Ohm @ 100MHz ID 0.413" Dia (10.50mm) OD 1.323" W x 1.161" H (33.60mm x 29.50mm) Length 1.661" (42.20mm) |
| dizayn: | Hinged (Snap On), Key Required |
| Açıklama: | FERRITE CORE 270 OHM HINGED |
| Email: | [email protected] |