satın almak BYCHPS ile 74404064068
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 6045 |
| Boyut / Boyut: | 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | WE-LQS |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | 732-5547-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici parti numarası: | 74404064068 |
| İndüktans: | 6.8µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.177" (4.50mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 27MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 3A 31 mOhm Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 6.8UH 3A 31 MOHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 31 mOhm |
| Güncel Beğeni: | 3A |
| Güncel - Doygunluk: | 4.3A |
| Email: | [email protected] |