satın almak BYCHPS ile 74406032033
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±30% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SMD |
| Boyut / Boyut: | 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm) |
| perdeleme: | Semi-Shielded |
| Dizi: | WE-LQFS |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | 732-10796-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 74406032033 |
| İndüktans: | 3.3µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Frekans - Rezonans Öz: | 132MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 3.3µH Semi-Shielded Wirewound Inductor 1.59A 77 mOhm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 3.3UH 1.59A 77 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 77 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 1.59A |
| Güncel - Doygunluk: | 1.31A |
| Email: | [email protected] |