satın almak BYCHPS ile 74408943470
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | WE-SPC |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | 732-3036-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 74408943470 |
| İndüktans: | 47µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.161" (4.10mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 12MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 47µH Shielded Wirewound Inductor 800mA 351 mOhm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 47UH 800MA 351 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 351 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 800mA |
| Güncel - Doygunluk: | 1.05A |
| Email: | [email protected] |