satın almak BYCHPS ile 74438336022
Garanti ile satın alın
| tip: | Molded |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 3020 |
| Boyut / Boyut: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | WE-MAPI |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 2-SMD |
| Diğer isimler: | 732-5696-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Metal Composite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 74438336022 |
| İndüktans: | 2.2µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 42MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2.2µH Shielded Molded Inductor 2.4A 80 mOhm Max 2-SMD |
| Açıklama: | FIXED IND 2.2UH 2.4A 80 MOHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 80 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 2.4A |
| Güncel - Doygunluk: | 4.3A |
| Email: | [email protected] |