satın almak BYCHPS ile 7446720047
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 250V |
| Boyut / Boyut: | 0.906" L x 0.906" W (23.00mm x 23.00mm) |
| Dizi: | WE-LF |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | Horizontal, 4 PC Pin |
| Diğer isimler: | 732-4612 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Satır Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | 7446720047 |
| İndüktans @ Frekans: | 47mH @ 10kHz |
| Empedans @ Frekansı: | - |
| Yükseklik (Max): | 0.571" (14.50mm) |
| filtre Türü: | Power Line |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 47mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 400mA DCR 2 Ohm |
| Açıklama: | CMC 47MH 400MA 2LN TH |
| DC Direnci (DCR) (Maks.): | 2 Ohm |
| Kart Kalınlığı (mm): | 400mA |
| Onaylar: | - |
| Email: | [email protected] |