satın almak BYCHPS ile 744761075C
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±5% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 0603 (1608 Metric) |
| Boyut / Boyut: | 0.065" L x 0.045" W (1.65mm x 1.15mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | WE-KI |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 28 @ 250MHz |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 0603 (1608 Metric) |
| Diğer isimler: | 732-1752-6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ceramic |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 744761075C |
| İndüktans: | 7.5nH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.043" (1.10mm) |
| Frekans - Deney: | 250MHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 4.8GHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 7.5nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 100 mOhm Max 0603 (1608 Metric) |
| Açıklama: | FIXED IND 7.5NH 700MA 100 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 100 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 700mA |
| Güncel - Doygunluk: | - |
| Email: | [email protected] |