satın almak BYCHPS ile 744762256A
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±5% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 1008 (2520 Metric) |
| Boyut / Boyut: | 0.102" L x 0.083" W (2.60mm x 2.10mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | WE-KI |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 45 @ 100MHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 1008 (2520 Metric) |
| Diğer isimler: | 732-1829-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ceramic |
| Üretici parti numarası: | 744762256A |
| İndüktans: | 560nH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.075" (1.90mm) |
| Frekans - Deney: | 25MHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 430MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 560nH Unshielded Wirewound Inductor 310mA 1.5 Ohm Max 1008 (2520 Metric) |
| Açıklama: | FIXED IND 560NH 310MA 1.5 OHM |
| DC Direnç (DCR): | 1.5 Ohm Max |
| Güncel Beğeni: | 310mA |
| Güncel - Doygunluk: | - |
| Email: | [email protected] |