satın almak BYCHPS ile 744765119A
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±5% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 0402 (1005 Metric) |
| Boyut / Boyut: | 0.040" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | WE-KI |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 26 @ 250MHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 0402 (1005 Metric) |
| Diğer isimler: | 732-1730-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ceramic |
| Üretici parti numarası: | 744765119A |
| İndüktans: | 19nH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Frekans - Deney: | 250MHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 3.04GHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 19nH Unshielded Wirewound Inductor 480mA 202 mOhm Max 0402 (1005 Metric) |
| Açıklama: | FIXED IND 19NH 480MA 202 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 202 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 480mA |
| Güncel - Doygunluk: | - |
| Email: | [email protected] |