satın almak BYCHPS ile 74479887124C
Garanti ile satın alın
| tip: | Multilayer |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Boyut / Boyut: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | WE-PMI |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 15 @ 1MHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 1008 (2520 Metric) |
| Diğer isimler: | 732-9687-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 74479887124C |
| İndüktans: | 240nH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Frekans - Deney: | 1MHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 120MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 240nH Shielded Multilayer Inductor 3.8A 24 mOhm 1008 (2520 Metric) |
| Açıklama: | FIXED IND 240NH 3.8A 24 MOHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 24 mOhm |
| Güncel Beğeni: | 3.8A |
| Güncel - Doygunluk: | 5A |
| Email: | [email protected] |