satın almak BYCHPS ile 7448062105
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 250V |
| Boyut / Boyut: | 1.811" L x 1.063" W (46.00mm x 27.00mm) |
| Dizi: | WE-CMBNC |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Vertical, 4 PC Pin |
| Diğer isimler: | 732-5607 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Satır Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 19 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 7448062105 |
| İndüktans @ Frekans: | 5mH @ 10kHz |
| Empedans @ Frekansı: | - |
| Yükseklik (Max): | 1.811" (46.00mm) |
| filtre Türü: | Power Line |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 5mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 21A DCR 6.5 mOhm |
| Açıklama: | COMMON MODE CHOKE 5MH 21A 2LN TH |
| DC Direnci (DCR) (Maks.): | 6.5 mOhm |
| Kart Kalınlığı (mm): | 21A |
| Onaylar: | - |
| Email: | [email protected] |