satın almak BYCHPS ile 744912139
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±5% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 4248 |
| Boyut / Boyut: | 0.190" L x 0.150" W (4.83mm x 3.81mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | WE-CAIR |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 100 @ 150MHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | 732-5639-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Air |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 744912139 |
| İndüktans: | 39nH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.165" (4.20mm) |
| Frekans - Deney: | 150MHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 2.1GHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 39nH Unshielded Wirewound Inductor 3A 4.4 mOhm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 39NH 3A 4.4 MOHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 4.4 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 3A |
| Güncel - Doygunluk: | - |
| Email: | [email protected] |