satın almak BYCHPS ile 744916062
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±0.2nH |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SMD |
| Boyut / Boyut: | 0.043" L x 0.024" W (1.10mm x 0.60mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | WE-KIHC |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 29 @ 250MHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | 732-11224-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ceramic |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 744916062 |
| İndüktans: | 6.2nH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Frekans - Deney: | 250MHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 5.8GHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 6.2nH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 50 mOhm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 6.2NH 1.6A 50 MOHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 50 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 1.6A |
| Güncel - Doygunluk: | - |
| Email: | [email protected] |