satın almak BYCHPS ile 744917123
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±2% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SMD |
| Boyut / Boyut: | 0.067" L x 0.043" W (1.70mm x 1.10mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | WE-KIHC |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 32 @ 250MHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | 732-11277-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ceramic |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 744917123 |
| İndüktans: | 23nH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.043" (1.10mm) |
| Frekans - Deney: | 250MHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 3GHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 23nH Unshielded Wirewound Inductor 850mA 190 mOhm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 23NH 850MA 190 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 190 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 850mA |
| Güncel - Doygunluk: | - |
| Email: | [email protected] |