satın almak BYCHPS ile 74AHCT1G126DBVRG4
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-23-5 |
| Dizi: | 74AHCT |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SC-74A, SOT-753 |
| çıkış Tipi: | Push-Pull |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Elementlerin sayısı: | 1 |
| Eleman başına Bit sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 74AHCT1G126DBVRG4 |
| Mantık türü: | Buffer, Non-Inverting |
| Giriş tipi: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buffer, Non-Inverting Element 1 Bit per Element Push-Pull Output SOT-23-5 |
| Açıklama: | IC BUS BUFF/DVR TRI-ST SOT23-5 |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük: | 8mA, 8mA |
| Email: | [email protected] |