satın almak BYCHPS ile 74HC4075PWJ
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2 V ~ 6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 14-TSSOP |
| Dizi: | 74HC |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Diğer isimler: | 935302084118 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Giriş Sayısı: | 3 |
| Devre sayısı: | 3 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Yayılım Gecikmesi V @ Max CL: | 17ns @ 6V, 50pF |
| Üretici parti numarası: | 74HC4075PWJ |
| Mantık türü: | OR Gate |
| Mantık Seviyesi - Düşük: | - |
| Mantık Seviyesi - Yüksek: | - |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | OR Gate IC 3 Channel 14-TSSOP |
| Açıklama: | IC GATE OR 3CH 3-INP 14-TSSOP |
| Güncel - Normal (Max): | - |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük: | -, 5.2mA |
| Email: | [email protected] |