satın almak BYCHPS ile 74LVC594AD,112
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 1.65 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-SO |
| Dizi: | 74LVC |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| çıkış Tipi: | Push-Pull |
| Diğer isimler: | 74LVC594AD 74LVC594AD-ND 935282444112 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Elementlerin sayısı: | 1 |
| Eleman başına Bit sayısı: | 8 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 74LVC594AD,112 |
| Mantık türü: | Shift Register |
| Görev, işlev: | Serial to Parallel, Serial |
| Açıklama: | IC SHIFT REGISTER 8BIT 16-SOIC |
| Email: | [email protected] |