satın almak BYCHPS ile 7687714681
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | WE-PD HV |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | 732-4553-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 7687714681 |
| İndüktans: | 680µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.236" (6.00mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 2MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 680µH Shielded Wirewound Inductor 550mA 2.25 Ohm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 680UH 550MA 2.25 OHM |
| DC Direnç (DCR): | 2.25 Ohm Max |
| Güncel Beğeni: | 550mA |
| Güncel - Doygunluk: | 610mA |
| Email: | [email protected] |