satın almak BYCHPS ile 78438334068
Garanti ile satın alın
| tip: | Molded |
|---|---|
| Hata payı: | ±30% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 3012 |
| Boyut / Boyut: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | WE-MAIA |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 1212 (3030 Metric) |
| Diğer isimler: | 732-6934-6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Iron Alloy |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 78438334068 |
| İndüktans: | 6.8µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 25MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 6.8µH Shielded Molded Inductor 880mA 423.4 mOhm Max 1212 (3030 Metric) |
| Açıklama: | FIXED IND 6.8UH 880MA 423.4 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 423.4 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 880mA |
| Güncel - Doygunluk: | 2.7A |
| Email: | [email protected] |