satın almak BYCHPS ile 784775233
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 7850 |
| Boyut / Boyut: | 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | WE-PD2A |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | 732-6871-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 784775233 |
| İndüktans: | 330µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.217" (5.50mm) |
| Frekans - Deney: | 10kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 4MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 330µH Unshielded Wirewound Inductor 430mA 1.26 Ohm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 330UH 430MA 1.26 OHM |
| DC Direnç (DCR): | 1.26 Ohm Max |
| Güncel Beğeni: | 430mA |
| Güncel - Doygunluk: | 480mA |
| Email: | [email protected] |