satın almak BYCHPS ile 824520201
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Standoff (Typ) Ters: | 20V (Max) |
|---|---|
| Gerilim - Sıkıştırma (Max) @ Ipp: | 32.4V |
| Gerilim - Arıza (Min.): | 23.35V (Typ) |
| Tek Yönlü Kanallar: | 1 |
| tip: | Zener |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DO-214AA |
| Dizi: | WE-TVSP |
| Güç Hattı Koruması: | No |
| Güç - Pik Nabız: | 600W |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | DO-214AA, SMB |
| Diğer isimler: | 732-9779-6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 824520201 |
| Açıklama: | TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AA |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 18.6A |
| Kapasitans @ Frekansı: | - |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |