satın almak BYCHPS ile 8250-5R6K-RC
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | 8250 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 42 @ 7.9MHz |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Axial |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 8250-5R6K-RC |
| İndüktans: | 5.6µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Frekans - Deney: | 7.9MHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 69MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 5.6µH Shielded Wirewound Inductor 680mA 511 mOhm Max Axial |
| Açıklama: | FIXED IND 5.6UH 680MA 511 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 511 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 680mA |
| Güncel - Doygunluk: | 680mA |
| Email: | [email protected] |