satın almak BYCHPS ile 85100626
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | - |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | - |
| Fesih Stili: | Screw Terminal |
| anahtarlama Gerilim: | 440VAC - Max |
| Dizi: | KZH2-XS |
| Yayın Saati: | 500ms |
| röle Tipi: | Safety |
| paketleme: | Bulk |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 50°C |
| Zaman İşlet: | 20ms |
| bağlantı Tipi: | DIN Rail |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | 85100626 |
| Özellikler: | LED Indicator |
| Genişletilmiş Açıklama: | Safety Relay DPST (2 Form A) 24VAC/DC Coil DIN Rail |
| Açıklama: | RELAY SAFETY DPST 6A 24V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 6A |
| İletişim Malzeme: | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| İletişim Formu: | DPST (2 Form A) |
| bobin Gerilimi: | 24VAC/DC |
| Bobin tipi: | - |
| bobin Direnci: | - |
| bobin Gücü: | - |
| Email: | [email protected] |