satın almak BYCHPS ile 860080675012
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 50V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Dizi: | WCAP-ATLI |
| titrek elektrik akımı: | 870mA @ 100kHz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | 732-9054-1 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 860080675012 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Empedans: | 68 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.551" (14.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 150µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 150UF 20% 50V THRU HOLE |
| kapasitans: | 150µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |