satın almak BYCHPS ile 860160274022
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 10V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Dizi: | WCAP-ATLL |
| titrek elektrik akımı: | 588mA @ 100kHz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | 732-9427-3 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 860160274022 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 4000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.138" (3.50mm) |
| Empedans: | 280 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.512" (13.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 560µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP 560 UF 20% 10 V |
| kapasitans: | 560µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |