satın almak BYCHPS ile 860160481038
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 25V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Dizi: | WCAP-ATLL |
| titrek elektrik akımı: | 3.156A @ 100kHz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | 732-9538-3 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 860160481038 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 7000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.295" (7.50mm) |
| Empedans: | 41 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.043" (26.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 3300µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP 3300 UF 20% 25 V |
| kapasitans: | 3300µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |