satın almak BYCHPS ile 860160573010
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 35V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Dizi: | WCAP-ATLL |
| titrek elektrik akımı: | 354mA @ 100kHz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | 732-9548-3 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 860160573010 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 4000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.098" (2.50mm) |
| Empedans: | 510 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.650" (16.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 82µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP 82 UF 20% 35 V |
| kapasitans: | 82µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |