satın almak BYCHPS ile 860160575031
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 35V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Dizi: | WCAP-ATLL |
| titrek elektrik akımı: | 2.136A @ 100kHz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | 732-9569-1 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 860160575031 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 6000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Empedans: | 60 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.240" (31.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1000µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP 1000 UF 20% 35 V |
| kapasitans: | 1000µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |