satın almak BYCHPS ile 8610860000
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Yük: | 12 ~ 275 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 24VDC |
| Fesih Stili: | Screw Terminal |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Dizi: | POS |
| röle Tipi: | Relay |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Module |
| çıkış Tipi: | AC |
| Devlet Direnişi (Maks): | - |
| bağlantı Tipi: | DIN Rail |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 8610860000 |
| Yük akımı: | 2A |
| Genişletilmiş Açıklama: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Açıklama: | POS 24/230 VAC 2A |
| Devre: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |