satın almak BYCHPS ile 865060557008
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 35V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Dizi: | WCAP-ASLL |
| titrek elektrik akımı: | 670mA @ 100kHz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - SMD |
| Diğer isimler: | 732-8588-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 865060557008 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | 90 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.413" (10.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 220µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP 220 UF 20% 35 V |
| kapasitans: | 220µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |