satın almak BYCHPS ile 865080462016
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 25V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Dizi: | WCAP-ASLI |
| titrek elektrik akımı: | 1.1A @ 100kHz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - SMD |
| Diğer isimler: | 732-8444-6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 865080462016 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | 80 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.551" (14.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1000µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP 1000 UF 20% 25 V |
| kapasitans: | 1000µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |