satın almak BYCHPS ile 870135175007
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 6.3V |
|---|---|
| tip: | Polymer |
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Dizi: | WCAP-PTHT |
| Dalgalanma Akımı - Düşük Frekans: | 332mA @ 120Hz |
| Dalgalanma Akımı - Yüksek Frekans: | 6.64A @ 100kHz |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | 732-6356-3 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 870135175007 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 125°C |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.551" (14.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1200µF ±20% 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 9 mOhm 2000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 9 mOhm |
| Açıklama: | CAP ALUM POLY 1200UF 6.3V T/H |
| kapasitans: | 1200µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |