satın almak BYCHPS ile 885012005012
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 10V |
|---|---|
| Hata payı: | ±5% |
| Kalınlığı (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | C0G, NP0 |
| Boyut / Boyut: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Dizi: | WCAP-CSGP |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 0402 (1005 Metric) |
| Diğer isimler: | 732-7430-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount, MLCC |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 885012005012 |
| kurşun Stil: | - |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 68pF ±5% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 68PF 10V C0G/NP0 0402 |
| kapasitans: | 68pF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |