satın almak BYCHPS ile 885352211003
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 250VAC |
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Kalınlığı (Max): | 0.106" (2.70mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | X7R |
| Boyut / Boyut: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Dizi: | WCAP-CSSA |
| Puanlar: | X1, Y2 |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 1812 (4532 Metric) |
| Diğer isimler: | 732-10344-6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount, MLCC |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 885352211003 |
| kurşun Stil: | - |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1000pF ±10% 250VAC Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 1000PF 250VAC X7R 1812 |
| kapasitans: | 1000pF |
| Uygulamalar: | Safety |
| Email: | [email protected] |