satın almak BYCHPS ile 9537610000
Garanti ile satın alın
| Voltaj: | 300V |
|---|---|
| Fesih Stili: | - |
| Dizi: | SIHA 2 |
| Diğer isimler: | 281-3124 9537610000-ND SIHA2/G20LED10-36V |
| Oryantasyon: | - |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | - |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | 9537610000 |
| Sigorta Tipi: | Holder |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| sigorta Boyutu: | 5mm x 20mm |
| Ile Kullanım / İlgili Ürünler İçin: | 5mm x 20mm |
| Genişletilmiş Açıklama: | Fuse Holder 6.3A 300V 1 Circuit Cartridge |
| Açıklama: | FUSE HOLDER CARTRIDGE 300V 6.3A |
| Güncel Beğeni: | 6.3A |
| İletişim Malzeme: | - |
| İletişim Finish: | - |
| Email: | [email protected] |