satın almak BYCHPS ile A765EB397M0ELAE020
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 2.5V |
|---|---|
| tip: | Polymer |
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Dizi: | A765 |
| Dalgalanma Akımı - Düşük Frekans: | 140mA @ 120Hz |
| Dalgalanma Akımı - Yüksek Frekans: | 2.8A @ 100kHz |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - SMD |
| Diğer isimler: | 399-13666-6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | A765EB397M0ELAE020 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.236" (6.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 390µF ±20% 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 20 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 20 mOhm |
| Açıklama: | CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD |
| kapasitans: | 390µF |