satın almak BYCHPS ile ACS108-8SN-TR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kapalı Devlet: | 800V |
|---|---|
| Gerilim - Kapı Tetik (VGT) (Max): | 1V |
| triyak Tipi: | Logic - Sensitive Gate |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-223 |
| Dizi: | ACS™/A.S.D® |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-261-4, TO-261AA |
| Diğer isimler: | 497-13256-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -30°C ~ 125°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 15 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ACS108-8SN-TR |
| Genişletilmiş Açıklama: | TRIAC Logic - Sensitive Gate 800V 800mA Surface Mount SOT-223 |
| Açıklama: | TRIAC LOGIC 800V 800MA SOT223 |
| Güncel - Devlet (Bu (RMS)) (Max) On: | 800mA |
| Güncel -. Sigara Cum 50 Dalgalanma, 60Hz (ITSM): | 13A, 13.7A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 10mA |
| Güncel - Kapı Tetik (IGT) (Max): | 10mA |
| yapılandırma: | Single |
| Email: | [email protected] |