satın almak BYCHPS ile AD5204BN100
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 5.5 V, ±2.3 V ~ 2.7 V |
|---|---|
| Hata payı: | ±30% |
| Sıcaklık Katsayısı (Tip): | 700 ppm/°C |
| Konik: | Linear |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-PDIP |
| Dizi: | - |
| Direnç - Silecek (Ohms) (Tip): | 50 |
| Direnç (Ohm): | 100k |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 24-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Musluk Sayısı: | 256 |
| Devre sayısı: | 4 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| bellek Türü: | Volatile |
| Üretici parti numarası: | AD5204BN100 |
| arayüzey: | SPI |
| Özellikler: | Cascade Pin, Selectable Address |
| Genişletilmiş Açıklama: | Digital Potentiometer 100k Ohm 4 Circuit 256 Taps SPI Interface 24-PDIP |
| Açıklama: | IC DGTL POT QUAD 256POS 24-DIP |