satın almak BYCHPS ile AD5241BR10
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 5.5 V, ±2.3 V ~ 2.7 V |
|---|---|
| Hata payı: | ±30% |
| Sıcaklık Katsayısı (Tip): | 30 ppm/°C |
| Konik: | Linear |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 14-SOIC |
| Dizi: | - |
| Direnç - Silecek (Ohms) (Tip): | 60 |
| Direnç (Ohm): | 10k |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| Musluk Sayısı: | 256 |
| Devre sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| bellek Türü: | Volatile |
| Üretici parti numarası: | AD5241BR10 |
| arayüzey: | I²C |
| Özellikler: | Selectable Address |
| Genişletilmiş Açıklama: | Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 256 Taps I²C Interface 14-SOIC |
| Açıklama: | IC DGTL POT 256POS 14-SOIC |